Середа, 20.02.2019, 02:11
Вітаю Вас, Гість

 ІНСТРУКТОР З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

 ПАВЛЕНКО МАРИНА СЕРГІЇВНА  

    Марина Сергіївна володіє теоретичними знаннями з дошкільної педагогіки та методики фізичного виховання в дошкільному закладі, вміє використовувати їх в щоденній практичній діяльності. 

    Для забезпечення і зміцнення  здоров’я дітей в дошкільному закладі, Марина Сергіївна створиює режим високої рухової активності, який включає в себе застосування комплексу різних засобів фізичного виховання, насичення повсякденного життя малюків рухливими і спортивними іграми, вправами оздоровчо-профілактичного комплексу, розвагами.
    Для здійснення завдань з фізичного виховання Марина Сергіївна використовує різноманітні методи і прийоми під час проведення комбінованих, сюжетних, інтегрованих та контрольних занять. Заняття будуються методично вірно, із дотриманням принципу ускладнення, динаміки, систематичності, диференційованого підходу для формування життєво важливих рухових навичок і вмінь у дітей.

    Марина Сергіївна систематично здійснює профілактично-оздоровчу роботу в різних вікових групах дошкільного закладу у формі комплексу вправ по попередженню порушень постави та плоскостопості, зміцненню дихальної та серцево-судинної системи.
     Марина Сергіївна бере активну участь в житті колективу, в роботі міського методоб’єднання, підготовці педрад, користується повагою серед батьків та колег.