Середа, 20.02.2019, 01:36
Вітаю Вас, Гість
МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК
 

БАЛАБАН

НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА

              кваліфікаційна катерогія "Спеціаліст ІІ категорії"             

 

Музика неодмінно потрібна для розвитку людини.

Вона не є предметом розкоші, без якого можна обійтися.

Музика – могутнє джерело душевного збагачення, і завдання педагога –відкрити його усім людям.

Золтан Кодай

Музика – могутній засіб всебічного розвитку дитини, формування її духовного світу. Вона розширює її кругозір, знайомить з різноманітними явищами, збагачує почуттями, викликає радісні переживання, сприяє вихованню правильного ставлення до навколишнього світу. Залучення до музики активізує сприймання, мислення та мову, виховує естетичний смак, розвиває музичні здібності, уяву, креативність, всебічно впливає на розвиток дитини.

 

У ДНЗ №15 «Ромашка» створені всі умови для музичного виховання малюків: обладнана та естетично оформлена  музична зала з фортепіано, з достатньою кількістю дитячих музичних інструментів, з  музичним центром, аудіотекою, що сприяє ефективному залученню дітей до чарівного світу музики. 

Музичне виховання є органічною складовою всього навчально-виховного процесу в ДНЗ, воно відіграє велику роль у гармонійному розвитку дошкільників. Музика допомагає дітям повніше сприймати навколишнє, виховує любов до своєї родини, Батьківщини, збагачує емоційно, сприяє розвитку всіх психічних процесів та музичних здібностей.
 

Музичний керівник проводить музичні заняття, свята, розваги за участю дітей, батьків, вихователів. В освітній діяльності використовує особистісно-орієнтований підхід до своїх вихованців, різні методи педагогічного впливу з огляду на індивідуальні особливості дітей, їх схильності та здібності. Для цього застосовує різні за складністю завдання на фронтальних, індивідуально-групових, а також індивідуальних заняттях.