Середа, 20.02.2019, 02:48
Вітаю Вас, Гість

     

У самому центрі м. Бердичева в затишному куточку розташувався дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбiнованого типу № 15 «Ромашка». Ось уже більш як півстоліття  поспішають у рідний садочок наймолодші мешканці нашого міста.     

     У дошкільному закладі функціонує 6 груп: 1 група раннього віку, 3 групи загального призначення та  2 спеціалізовані групи – для дітей потребуючих iнтенсивноъ педагогiчної корекцiї.  

    Тут працює  досвідчений педагогічний колектив у складі 20 педагогів . З них:  12 вихователів, 1 психолог,  2 вчителя – дефектолога, 2 музичних  керівника, 1 інструктора з фізкультури. В центрі всієї роботи закладу – особистість дитини, забезпечення комфортних та безпечних умов розвитку, допомога реалізації її природних потенціалів.

     У дошкільному навчальному закладі створено належні умови для здійснення лікувально-профілактичної, фізкультурно-оздоровчої  та навчальної діяльності з дітьми. Тут є:

  • музична  та спортивна  зали;

  • медичний кабінет;

  • логопедичний кабінет;

  • кабінет психолога,

  • затишні, комфортні групи;

  • музей меду.

      На території закладу облаштовані ігрові дитячі майданчики, для занять з фізичного виховання - спортивний майданчик ; містечко для навчання майбутніх школярів правил вуличного руху.

        Створені умови забезпечують можливість для того, щоб дошкільне дитинство для кожного малюка було радісним, змістовним, цікавим, запам'яталося на довгі роки першими відкриттями.

      Теплі дружні стосунки склалися між колективом дошкільного закладу та батьками. З пасивних спостерігачів мами і тата перетворюються  на активних учасників навчально-виховного процесу.

     Традиційними у садочку є родинні свята та розваги, Дні відкритих дверей, Дні добрих справ, де батьки мають змогу брати активну участь у житті своїх дітей, спілкуватися з педагогами та іншими батьками.

       Педагоги нашого садочка працюють під девізом «Педагог, як і дерево пізнається по плоду».

      Тому прагнуть добитися не показних, а реальних результатів у навчанні та  вихованні маленьких бердичівлян. Тут їх люблять, плекають, навчають і виховують так, щоб діти любили свій садок, своє місто, свою Україну.